23°C
istanbul HAVA DURUMU23°C Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN telefon numarası
istanbul travestileri

Genel

Anadolu Asiad

Yurtiçi Ve Yurtdışı Temsilciliklerimiz İle Tanışma Ve Değerlendirme Toplantımızı Zoom Meeting Üzerinden Gerçekleştirmiş Bulunmaktayız.

- +
ASİAD Anadolu Birleştirici Ve Sanayici İş Dünyası Olarak , COVİD19 Sürecinde Yurtiçi Ve Yurtdışı Temsilciliklerimiz İle Tanışma Ve Değerlendirme Toplantımızı Zoom Meeting Üzerinden Gerçekleştirmiş Bulunmaktayız.
Yurtiçi Ve Yurtdışı Katılım Sağlayan Tüm Başkanlarımıza , Akademisyenlerimize , Bürokrat Ve İş Adamlarımıza , Yerel Yöneticilerimiz Ve Meclis Üyelerimize , Genel Merkez Yöneticilerimize Program Akışını Takip Ederek Samimi Duygularla Yaptığımız Çalışamaya Katılım Sağlayan Birbirinden Kıymetli Yöneticilerimize Sonsuz Teşekkür Ediyorum .
Programımızın Akışında Teknik Destek Sağlayan , Orman Genel Müdürlüğü Yüksek Orman Mühendisi İsmail BELEN Bey’e , Elektrik Ve Elektronik Mühendisi Ercan KAPTANOĞLU Bey’e Çok Teşekkür Ediyorum .
Katılım Sağlayan 12 Ülke ; ” ALMANYA – ABD – AZERBAYCAN – BELÇİKA – KAZAKİSTAN – KIRGIZİSTAN – KOSOVA – KKTC – MAKEDONYA – ÖZBEKİSTAN – TÜRKMENİSTAN , Ve Beraberinde Ankara İlimizden Temsilcilerimiz Katılım Sağlamıştır .
ASİAD Olarak Yaptığımız Bu Çalışmanın Ülkemize ,Milletimize Ve Tüm Yönetim Kurulumuza Hayırlı Uğurlu Olmasını Temenni Ediyorum .
Saygılar Sunuyorum …
Yücel YALÇINKAYA
ASİAD Genel Başkanı

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Gönderiniz
WhatsApp Mesaj Gönderiniz!
Bizi Arayın!
Yol Tarifi