22°C
istanbul HAVA DURUMU22°C Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN telefon numarası
istanbul travestileri

Bizden Haberler

Anadolu Asiad

Nurettin Canikli ASİAD ile bir araya geldi

- +

ASİAD Anadolu Birleştirici Sanayici ve İş Adamları Derneği,

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’yi dernek merkezlerinde ağırladı.

Bölgede bulunan işadamları ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerinin katıldığı programda Nurettin Canikli Ak Parti olarak yapmış oldukları hizmetlerden bahsetti.. ASİAD üyeleri ve yönetim kurulunun tam kadro katıldığı programa ilgi büyük oldu. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, başkan yardımcısı Şahmettin Yüksel, Çekmeköy AK Parti İlçe Başkanı Salih Kırıcı ve Çekmeköy bölgesinde hizmet veren Ordu, Erzurum, Kars, Tokat gibi bir çok bölgenin sivil toplum kuruluşları yetkilileride katıldı.

 Yücel Yalçınkaya “200 üye firmamız ile 10 bin kişiye istihdam sağlıyoruz”

Programda açılış konuşmasını yapan Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği (ASİAD) başkanı Yücel Yalçınkaya ; Ülke olarak yeniden bir seçime giriyoruz. Mevlam öncelikle her şeyin hayırlısını nasip etsin. Kısa sürede kurulan derneğimiz emin adımlarla yürüyerek uzun yolları geride bıraktı. Her siyasi düşünceye mensup arkadaşlarımız var. Bu ülkenin bayrağına, vatanına ihanet etmemiş her siyasi partiye kapımız sonuna kadar açıktır. Ülke ve bayrak sevdalısı Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği (ASİAD) ailesi olarak bölgemizde 200’ü aşkın üye firmamız ile ortalama 10 bin kişiye iş istihdamı sağlıyoruz. Zorluklar çekmiyor miyiz tabi kide çekiyoruz ama hiç bir zaman mücadeleyi bırakıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Nurettin Canikli “Taş üstüne taş koymak isteyen değil yıkmak isteyen muhalefet var

Dernek merkezinde bir çok katılımcının ayakta kaldığı oturacak yer bulamadığı programda Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli muhaefete yüklendi. Ak Parti olarak yapmış olduğumuz faaliyetlere ne gerek var d,yen bir muhalefet var diyen Nurettin Canikli şöyle devam etti ; Kanal istanbula ne gerek var, köprülere ne gerek var, yollara ne gerek var diyen bir muhalefet var. Allah doğruların her zaman yardımcısıdır. Taş üstüne taş koymak isteyen değil yokmak isteyen bir muhalefet ile karşı karşıyayız.

 Ülkemizde ekonomik sıkıntı yok

15 Temmuz’da yapmak istenilenleri herkes gördü. Allah rahmet eylesin bir şehit verdik. Gazi verdik. Ülkemizi ele geçirmek isteyen dış güçler ne yazıkki şimdi ekonomi ile zora sokmaya çalışıyorlar. Dolar son zamanlarda artış gösteriyor. Hepimiz görüyoruz sözde bu tarz dalgalanmalar yaparak Türkiye’de ekonomik kriz var algısı yaymaya çalışıyorlar. Bunlar sadece küçük dalgalanmalardan ibarettir. Bizim çok şükür bu anlamda küçük dalgalara ve rüzgardan etkilenecek bir ekonomik sıkıntımız bulunmamakta. 2002 ve öncesini iyi görmek ve çok iyi okumak lazım. İnşaat sektörü başta olmak üzere tüm sektörler her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bizler her zaman söylüyoruz önce Allah’a daha sonra halkımıza güveniyoruz. Bizler birileri gibi sırtımızı bölücülere değil, halkımızı arakamıa alarak yolumuza devam ediyoruz..Finans sektörümüz zaman zaman deniz gibi dalgalanabiliyor ancak bu kontrolsüz bir dalgalanma değil. Biz gemiyi hep güvenli limanlara hep ulaştırdık, bundan sonra da ulaştıracağız. Birilerinin batma, bitme iddiaları gerçek dışıdır. 2002 sonrası kalıcı tahribata hiçbir zaman uğramadık. Ekonomimiz her zaman yukarı yönlü oldu ve kalıcı zenginlik bizimle geldi. Bunun en açık göstergesi, yediklerimize, içtiklerimize ve giydiklerimize bakınız. Kullandığımız araçlara, aldığımız eğitim ve sağlık hizmetlerinin kalitesine bakınız. Ekonomik ve siyasi istikrar beraberinde zenginlik getirdi.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Gönderiniz
WhatsApp Mesaj Gönderiniz!
Bizi Arayın!
Yol Tarifi