22°C
istanbul HAVA DURUMU22°C Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN telefon numarası
istanbul travestileri

Bizden Haberler

Anadolu Asiad

KISA SÜRE ÖNCE KURULAN ASİAD AİLESİ HIZLA GELİŞİP BÜYÜYOR..

- +

İşadamı ve meclis üyesi Yücel Yalçınkaya önderliğinde kısa bir süre önce kurulmasına rağmen önemli mesafeler kaydeden Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği ASİAD, iktidarından muhalefetine tüm siyasileri ve yerel yöneticiler ile STK temsilcilerini ağırladığı toplantıda daha büyük bir aile olma yolunda ilerlediğini gözler önüne serdi.

Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız’ın da katıldığı kahvaltı programına;Çekmeköy Eski Kaymakamı Mehmet Arslan, BİRKONFED Genel Başkanı Osman Ünsal, CHP İlçe Örgütü Adına Meclis Grup Başkanvekili Gülali Alagöz, MHP İlçe Başkanı Cenap Yağmur, Ordulular Dernek Başkanı Metin Çoban ve çok sayıda yöre dernek temsilcisi ile işadamı yoğun katılım gösterdi.

Programın açılış konuşmasını yapan ev sahibi Kurucu Başkan Yücel Yalçınkaya, kısa bir süre önce kurulmasına rağmen bugün 200’ü aşkın üyesi ile ASİAD’ın hızla gelişen ve büyüyen bir aile olma yolunda ilerlediğine vurgu yaptı. Vatanına, milletine ve bölgesine duyarlı iş dünyasının her ferdine kapılarının açık olduğunu kaydeden Yalçınkaya, “Bu çatı altında ülkesine ve milletine katma değer sağlayan esnaf ve işadamlarımız hem dayanışma içerisinde olacak hem de toplumun talep ve beklentilerine karşılık daha etkin cevap verme fırsatı yakalamış olacak” dedi.

ASİAD’ın, Çekmeköy Şahinbey Caddesi üzerindeki ofisini hazırlama aşamasında olduğunu ifade eden Yalçınkaya, “Derneğimiz tez zamanda bölgedeki girişimci esnaf ve işadamlarından büyük ilgi gördü ve görmeye devam ediyor. Üye sayımız şimdiden 200’ü çok çok aştı ve ASİAD bölgede güzel bir heyecan yaratmış durumda. Muhalefetinden iktidarına tüm siyasi parti temsilcilerimiz, belediye başkanımız, kaymakamlarımız ve çeşitli STK temsilcileri ile çok sayıda işadamımız bugün bizi onurlandırdı. Siz değerli konuklarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BİRKONFED Genel Başkanı Osman Ünsal, MHP İlçe Başkanı Cenap Yağmur, CHP Grup Başkanvekili Gülali Alagöz, Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Eski Kaymakam Mehmet Arslan ile Yeni Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız da yaptıkları konuşmalarda; ASİAD’ın böylesine geniş katılımlı bir organizasyonla ilçenin birlik ve beraberliği adına doğru bir yolda olduğunu gösterdiğini ifade ettiler. 15 Temmuz gazilerinin de katıldığı program sonunda ise ASİAD üyesi esnaf ve işadamları çeşitli konularda istişarelerde bulundular.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Gönderiniz
WhatsApp Mesaj Gönderiniz!
Bizi Arayın!
Yol Tarifi