22°C
istanbul HAVA DURUMU22°C Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN telefon numarası
istanbul travestileri

Bizden Haberler

Anadolu Asiad

İş ve siyaset dünyası birarada

- +

Anadolu Birleştirici Sanayici ve İş Adamları Derneği Kurucu Başkanı Yücel Yalçınkaya Çekmeköy’de iftar programında birçok siyasetçi ve STK’lıları bir araya getirdi. Başkan Yalçınkaya yapmış olduğu konuşmada iftar programına katılım sağlayan Ak parti İstanbul milletvekili Dr İsmet Uçma, Ordu Milletvekili Sağlık Komisyonu Başkanı Dr. Şenel Yediyıldız, Eski Yalova Milletvekili Temel Coşkun. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Muharip Gaziler Derneği Genel Başkanı Sefa Altun, BİRKONFED Başkanı Osman Ünsal, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Osman Savul, MHP İlçe Başkanı Cenap Yağmur, önceki dönem Çekmeköy Belediye Meclis Başkanvekili Selamet Aygün, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Epli’ye, Çekmeköy basın mensuplarına, muhtarlara, meclis üyelerine, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve yöneticilerine, iş adamlarına, kanaat önderlerine, bürokratlarına teşekkürlerini sundu. Başkan Yalçınkaya sözlerini şöyle sürdürdü:

“Hep bir arada birlik beraberliğimizin perçinleşeceği bu mübarek günde iftar saatinde bir araya geldik. Bu günü benim için daha çok anlamlı kılan, bu ülke için fedakarca savaşan gazilerimizle bir arada iftar açma onurudur. Katılım sağlayarak bizleri onurlandıran isimlerini tek tek yazamadığım ama her birisinin benim için çok ayrı bir yeri olan kıymetli dostlarıma katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah her birine sağlık huzur ve nice iftarlar açmayı nasip etsin.”

İftar programında konuşma yapan Dr. Şenel Yediyıldız 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimleri için destek isteyerek, “İnşallah 23 Haziran’da dünyaya İstanbul’dan dostlarımızı sevindirecek ve geleceğimize kastedenlerin beklentilerini hüsrana uğratacak bir mesajı bu akşam buraya gelerek tek vücut olduklarını gösterdikleri gibi vereceklerinden hiç şüphem yoktur. Allah sizden razı olsun, Türk milletinin ve İslam aleminin boynunu bükük bırakmasın. Kadir gecenizi tebrik eder, bayramınızı şimdiden kutlarım” dedi.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Gönderiniz
WhatsApp Mesaj Gönderiniz!
Bizi Arayın!
Yol Tarifi