27°C
istanbul HAVA DURUMU27°C Mevzi Sağanak
BİZE ULAŞIN telefon numarası
istanbul travestileri

Bizden Haberler

Anadolu Asiad

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener’e halktan tam not

- +

300.JPG

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener,  23 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener, organizatörlüğünü yaptığı Ordulu STK’ların İstanbul’daki kanaat önderi ve Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Platformu Başkanı Yücel Yalçınkaya ile bir araya geldiler.

AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a 23 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde destek verilmesini isteyen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener, AK Parti iktidarı ile birlikte ülkenin büyük bir atılım gerçekleştirdiğini, ekonomik olarak büyüdüğünü ve ülkenin 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini kaydetti.

Her alandan küskün ve problemi olan vatandaşın ayağına giden Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener, etkileyici ve ikna edici konuşmasıyla beğeni topladı.

300.JPG

“Bu seçim normal bir yerel seçim değil”

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener, gelen sorulara verdiği cevapta İstanbul’un nüfusun yüzde 20’sini, ancak ekonominin yüzde 50’ sini taşıdığını, buna sadece yerel bir seçim olarak bakılamayacağını, ülkenin istikrarının devamı ve 2023 yılı hedefleri için Cumhur İttifakının görevde olması gerektiğini, dış basının neden rakip parti belediye başkan adayı ile bu kadar ilgilendiğinin şüphe uyandırdığını, 31 Mart – 23 Haziran süreci içerisinde Ak Parti kadroları tarafından gereken derslerin çıkarıldığını ifade etti.

Ordulu hemşehrilerinin yoğun olarak yaşadığı yerlerde muhtarlarla, siyasilerle bir araya gelen Başdanışman Şener kendisine uzatılan hiçbir eli geri çevirmezken, halkın isteklerini de not alıp ilgileneceğini belirtti. Yoğun ilgiyle karşılaşan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener, hesabın doğru yapılması gerektiğini, özellikle gençlerin dikkat etmesi gerektiğini söyleyerek, “ AK Parti’li bir Türkiye ile diğer partili Türkiye’nin farkı bilinmeli. Türkiye’nin dününü bilmeyen bugününe yorum yapamaz. Daha güzel günler için İstanbul, Binali Yıldırım diyecek inşallah” şeklinde konuştu.

“Ordulular her zaman belirleyici unsurdur.”

Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Platformu Başkanı Yücel Yalçınkaya, İstanbul seçimlerine yönelik İstanbul’ un önemine değindi.

“İstanbul, 18 Milyon’dan ibaret değil.” diyen Başkan Yalçınkaya, “İstanbul, 82 Milyon’un çeşitli vesilelerle kendisini orada ve oraya ait hissettiği, 80 ilimizden vatandaşlarımızı barındıran bir şehrimiz. Bu yönüyle İstanbul’un; Türkiye’nin özeti, 780 bin kilometrekarenin rengini içinde barındıran bir ebru olduğunu söyleyebiliriz. İstanbul’da yaşayan 520 bin 839 Ordulu seçmen olduğunu kaydederek: “Hemşehrilerimizin 23 Haziran’da kararını; hizmet ve icraatlardan, proje ve yatırımlardan yana kullanarak Cumhur İttifakını destekleyeceklerine,  İstanbul’un daha da güzel olması için güçlü bir irade ortaya koyacaklarına gönülden inanıyoruz. İstanbul seçimlerinde Ordu’lu hemşehrilerimiz belirleyici olacak.” açıklamasında bulundu.

300.JPG

 

300.JPG

 

300.JPG

 

300.JPG

 

300.JPG

 

300.JPG

 

300.JPG

 

300.JPG

 

300.JPG

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Gönderiniz
WhatsApp Mesaj Gönderiniz!
Bizi Arayın!
Yol Tarifi