22°C
istanbul HAVA DURUMU22°C Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN telefon numarası
istanbul travestileri

Bizden Haberler

Anadolu Asiad

ASİAD kurulduktan sonra ilk toplantısını Basın mensupları ile yaptı.

- +

Kurucu Başkanlığını  Çekmeköy Anadolu Spor Kulübü , Çekmeköy İl Dernekleri Platformu, Çekmeköy Ordulular Derneği,  Birleştirici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (BİRKONFED) ve daha bir çok sivil toplum kuruluşunda kurucu başkanlık, başkan yardımcılığı ve bir çok görevde yer almış olan Çekmeköy Belediye Meclis üyesi Yücel Yalçınkaya’nın yaptığı Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği (ASİAD) kuruluşunun yapıldığını, düzenlediği Basın toplantısı ile açıkladı.

Önümüzdeki günlerde düzenleyecekleri büyük bir kahvaltı programı ile Çekmeköylü iş adamları ve protokol ile üyelerin tanışacağını açıklayan Yalçınkaya, 250.000 nüfuslu bir Çekmeköy’de STK’ların öneminin büyük olduğunu belirterek güçlü bir dernek olacaklarını söyledi.  Yalçınkaya “Derneğe tüm iş alanlarından üye alacağız. Tüm STK’lar ile iş birliği içinde olacağız. Her hangi bir partiye yakınlık durumu asla olmayacak. Her kesimden üyemiz olacak ve birlik beraberlik içinde hareket edeceğiz.  İşinde başarılı, topluma faydalı olmuş, adını lekelememiş vizyon sahibi  kişileri derneğe üye kabul edeceğiz. Kalkınmaya, iş birliğine, toplumsal duyarlılığa önem vereceğiz.”dedi.

Basın mensuplarının sorularına da yanıt veren Yalçınkaya, Derneğin kuruluşunun yeni yapılmasına rağmen, üye olmak isteyenlerin  ilgisinin büyük olduğunu, bundan da büyük mutluluk duyduklarını  belirtti.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Gönderiniz
WhatsApp Mesaj Gönderiniz!
Bizi Arayın!
Yol Tarifi