26°C
istanbul HAVA DURUMU26°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN telefon numarası
istanbul travestileri

Bizden Haberler

Anadolu Asiad

ASİAD İŞ DÜNYASINI İFTARDA BULUŞTURDU

- +

Kısa bir süre önce kurulmasına rağmen Siyaset ve İş dünyasının tecrübeli ismi Yücel Yalçınkaya’nın Başkanlığını yaptığı  Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği (ASİAD) yaptığı başarılı organizasyon ile dikkatleri çekti.

Başkan Yücel Yalçınkaya ve Yönetim Kurulunun  ev sahipliğinde Çekmeköy- Taşdelen Nakkaş Restoranda verilen iftar yemeğine; Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, AK Parti Milletvekili ve Adayı Hulusi Şentürk, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş, Belediye Meclis Başkanvekili Selamet Aygün, BİRKONFED Başkanı Osman Ünsal, ÇEKMÜDER Başkanı Yücel Evsen, Çekmeköy Trabzonlular Dernek Başkanı Mimar Hasan Keleş, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Belediye meclis üyeleri, muhtarlar, ilçede yayın yapan basın mensupları ve çok sayıda işadamı katıldı.

Davete katılımlarından dolayı herkese teşekkür eden ASİAD Başkanı Yücel Yalçınkaya, her zaman en zor zamanlarda devletimizin ve milletinin yanında yer aldıklarını bundan sonra da yer almaya devam edeceklerini söyledi.

STK’lar olarak önemli görevler icra ettiklerini söyleyen Yalçınkaya, “Bizler vatanımıza, milletimize yararlı işler yapıyoruz lakin yeri geliyor 2-3 bin lira maaş alan memuruna yeşil pasaport veren devletimiz, trilyonluk yatırımlar yaparak istihdam üreten yapan bizlere böyle bir hakkı reva görmüyor ve bu bizleri üzüyor” dedi.

Yalçınkaya, “İş dünyasının ve işadamlarının üzerindeki vergi yüklerinin hafifletilmesi, bürokratik engellerin kaldırılması ve vergisini zamanında ödeyen, istihdam yaratan ve ülke ekonomisine katkı sağlayan düzgün işadamlarının ödüllendirilmesi ve korunması gibi konular bizim için çok önemlidir.

Bizler, Türkiye’nin daha güçlü bir ekonomiye kavuşması için mücadele veriyoruz. İşadamlarımızın yeşil pasaport konusunda mağdur edilmemeleri ve mağduriyetin ortadan kaldırılması gerektiğine inanıyoruz. İstikrarın ve istikrarlı bir ekonominin oluşması hepimiz için çok önemli” dedi.

BİRKONFED Başkanı Osman Ünsal yaptığı konuşmada; “Sizler Yücel Yalçınkaya gibi önemli bir değeri Çekmeköy ’den tanıyorsunuz lakin biz onu bütün Türkiye genelindeki her alanda tanıyoruz. Çünkü konu vatan, millet olunca gerisi teferruat diyerek bizlerle birlikte yollara düşüp bütün Türkiye’yi karış karış gezip halka, ülke gerçeklerini anlatan bir kardeşimizdir, Yücel Yalçınkaya bir markadır’’ dedi.

İftarlarda siyaset konuşulmasının hoş olmadığını söyleyerek konuşmasına başlayan AK Parti Milletvekili ve Adayı Hulusi Şentürk 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı.

Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız ve Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, iftar öncesi kısa bir selamlama konuşma yaparak, başka bir programa davetli oldukları için müsaade isteyerek programdan erken ayrıldılar.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Gönderiniz
WhatsApp Mesaj Gönderiniz!
Bizi Arayın!
Yol Tarifi