27°C
istanbul HAVA DURUMU27°C Mevzi Sağanak
BİZE ULAŞIN telefon numarası
istanbul travestileri

Bizden Haberler

Anadolu Asiad

ASİAD Başkan Yardımcısı Vahap TANRIVERDİ  Yatırımlara ara vermeyeceğiz!

- +

ASİAD Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği Genel Başkan yardımcısı ve iş dünyasının önde gelen iş adamlarından değerli dostumuz Vahap Tanrıverdi abimizi ziyaret ettik

ASİAD Başkan yardımcısı Vahap Tanrıverdi Bey son dönemde iş dünyasının üzerindeki yükleri azaltan, önünü açan kararlar alındığını söyledi, iş dünyası olarak, atılan adımların ekonomiye yansıması için üstümüze düşen her sorumluluğu yerine getirecek, daha çok çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

Ayrıca herkesin şikayet ettiği bir ortamda, ülke ve millet sevdamız gereği 1200 kişi çalıştıracak fabrikamız için gereken her türlü fedakarlığı yaptıklarını söyledi.Önemli olan bugünlerde iş adamı olmanın sorumluluğunu ispat etmek gerekir dedi..

Vahap bey  konuşmasında, ÖNEMLİ DÖNÜŞÜMLER GERÇEKLEŞTİRİYORUZ  dedi.

Bu dönemde, doğru politikalar geliştirmek, alternatif pazarlara ve yeni nesil teknolojilere odaklanmak zorunda olunduğuna işaret eden Sayın Tanrıverdi, dünya üretiminin dijital bir dönüşüm sürecinden geçtiğini, bu dönüşümü kaçırmamak gerektiğini bildirdi.

ASİAD Başkanı Yücel Yalçıkaya’da  yeni dönemi anlayan yeni politikalar geliştirmek üzere çalışmalarını sürdürdüklerini vurguladı. ASİAD olarak  hayata geçirdikleri projeler hakkında bilgi verdi. Üyelerimiz ve  İş dünyası tarafından kendilerine iletilen talepleri dikkatle incelediklerini ve sorunlara hızlı bir şekilde çözüm üretmek için kamu ile önemli çalışmalar yapıldığını ifade etti.

ASİAD Başkanı Yücel Yalçıkaya ,misafir severliğinden dolayı Sayın Vahap TANRIVERDİ’YE  ayrıca ziyaretimizde bizi yalnız bırakmayan,

Çekmeköy Belediye başkan yardımcısı kıymetli kardeşim Fatih Sırmacı beye,

Öğretim görevlisi değerli Hocamız Fahri Yağlı ağabeyime,

Çekmeköy iş dünyası Başkan yardımcısı ve Çınar et mangal Siz sahibi Fuat Civelek ağabeyime,

Teşekkürü borç bilirim dedi..

Yalçınkaya heyete son derece yararlı bir toplantı olduğunu düşünüyorum dedi., İş dünyamızın sorunlarını önemseyip, bizlerle birlikte çözüm üretmeye çalışan Sayın Başkan Y. Vahap Tanrıverdi’ye, tüm üyelerimiz adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Gönderiniz
WhatsApp Mesaj Gönderiniz!
Bizi Arayın!
Yol Tarifi