27°C
istanbul HAVA DURUMU27°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN telefon numarası
istanbul travestileri

Bizden Haberler

Anadolu Asiad

ASİAD Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği’nden Anlamlı Ziyaret

- +

Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya ve beraberindeki heyette bulunan, Metin Çoban, Muammer Bilici, Sait Yurttapan, Yüksel Yalçınkaya, Haydar Zengin, Hamza Çoban yeni Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcılığına seçilen Fatih Sırmacı, Şahmettin Yüksel, Ahmet Epli ve Latif Coşar’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun ve başarı dileklerinde bulundular.

ASİAD Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya, Çekmeköy’ün  bizim gönlümüzde ayrı yeri vardır dedi. 31 Mart seçimlerinde Çekmeköy halkı vefasını bir kez daha gösterdi. Çekmeköy  halkına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. dedi.

ASİAD Genel Başkanı ve Heyet adına konuçan Yücel Yalçınkaya, Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz ve Başkan Yardımcılarımızın  her zaman yanındayız dedi.

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcılarımız, Fatih Sırmacı, Şahmettin Yüksel, Ahmet Epli ve Latif Coşar’ı konuklarına belediyeyle ilgili bilgi verirken, bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Gönderiniz
WhatsApp Mesaj Gönderiniz!
Bizi Arayın!
Yol Tarifi