22°C
istanbul HAVA DURUMU22°C Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN telefon numarası
istanbul travestileri

Bizden Haberler

Anadolu Asiad

Ankara’da ASİAD rüzgarı

- +

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’da bulunan ASİAD Yönetimi, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, eski Bakan, Jülide Sarıeroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Samimi bir ortamda geçen görüşmede ASİAD Yönetiminin yapmış olduğu çalışmaları, iş dünyasının yaşadığı sıkıntıları, çözüm önerilerini istişare eden ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya,  Sayın Sarıeroğlu’na misafirperverliklerinden ötürü teşekkürlerini sundu. ASİAD Avrupa Temsilcisi, ASİP Genel Başkanı Sedat Demir, Avrupa’daki yatırımlarla ilgili doyurucu ve önemli bilgileri aktardı.

Ardından birçok önemli ziyaretler gerçekleştiren ASİAD Yönetimi, Ak Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hamarat ile ASİAD gündemi ve iş dünyasına yönelik istişarelerde bulundu.

MHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret eden ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya, Avrupa Temsilcisi Sedat Demir, Genel Başkan Yardımcılarından Fahri Yağlı ve beraberindeki heyet, akabinde Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş’ı da ziyaret ederek ASİAD’ın çalışmaları Avrupa ve Türkiye arasındaki yatırım konularıyla ilgili önemli görüşmelerde bulundu.

Ankara’da yoğun bir gündemi olan ASİAD Yönetimi, ziyaretlerine devam etti. Kayseri Milletvekili, eski Bakan Taner Yıldız’ı ve Ak Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı’yı, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’ı ve Akparti Ordu Milletvekili İsmet Uçma’yı makamlarında ziyaret eden ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya ve beraberindeki heyet, ASİAD’ın çalışmalarını Avrupa Temsilcisi ASİP’in Avrupa’daki faaliyetleri ile ilgili bilgilendirme konularını aktardı.

Ak Parti Milletvekili İsmet Uçma, ASİAD Yönetimini kendi makamında ağırlayarak kendi yazmış olduğu Ahilik Kitabı’nı ASİAD Yönetimi’ne takdim etti.

Ziyaretler hakkında bilgi veren ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya: “Çok yoğun ancak faydalı görüşmeler yaptık. Bizleri makamlarında yoğun ilgiyle karşılayan değerli Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Başkanlarımıza hem şahsım adına hem ASİAD Yönetimi adına teşekkür ediyorum. Her biri birbirinden kıymetli ağabeylerimizle, dostlarımızla ASİAD’ın Türkiye ve Avrupa’da yapmış olduğu çalışmalarımızı paylaştık. Gündemi değerlendirdik. İş dünyasını istişare ettik. Daha neler yapabileceğimiz konusunda ağabeylerimizin, dostlarımızın kıymetli bilgi birikim ve tecrübelerinden faydalandık. İnşallah Türkiyemiz adına, ülkemiz adına yapacağımız çalışmalarımızla ülkemizin gelişmesine İş Dünyası olarak, ASİAD olarak katkı sunacağız. Her birine ayrı ayrı sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.


 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Gönderiniz
WhatsApp Mesaj Gönderiniz!
Bizi Arayın!
Yol Tarifi