23°C
istanbul HAVA DURUMU23°C Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN telefon numarası
istanbul travestileri

Bizden Haberler

Anadolu Asiad

Ankara Valisi Vasip Şahin ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya ve yönetimini makamında ağırladı.

- +

ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya beraberindeki Genel Başkan Vekili Fahri Yağlı, Genel Başkan Yardımcısı Sedat Erdem, Genel Başkan Yardımcısı Fuat Civelek ve ASİAD Ankara Temsilcileri Temel Eken ve Şevket Alakoç ile birlikte, Ankara Valisi Vasip Şahin’e bir ziyarette bulundu. Ankara Valiliği’nde gerçekleştirilen görüşmede ASİAD’ın faaliyetleri hakkında bir sunum yapıldı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya “ ASİAD bir markadır. Ülkemiz için çok değerli bir sivil toplum örgütüdür. Anadolu ASİAD (Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği) yerli ve milli bir sivil toplum kuruluşudur. Ülkemizin sosyo-ekonomik, siyasi ve iktisadi gelişimi için her zaman sivil inisiyatif almış ve almaya da devam edecektir. Ülkemiz adına uluslararası milli menfaatlerimizi merkeze alarak özellikle Avrupa kamuoyunda önemli lobi faaliyetleri yapmıştır. Uluslararası birçok ekonomik kurum ve kuruluşlarla sürekli iletişim halindedir. Gerek yurt dışı temsilciliklerimiz gerekse de yurt içinde bulunan üyelerimiz yatırım konusunda daima devletimizin yanında olmaya devam etmiştir.” dedi.

Ankara Valisi Vasip Şahin ise nezaket ziyaretlerinden dolayı Başkan Yalçınkaya’ya teşekkür ederek: “Ülkemiz adına faydalı çalışmalarda bulunan bu tür oluşumların her zaman destekçisiyiz. Maddi-manevi olarak her daim yanlarındayız. Kendilerini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Gönderiniz
WhatsApp Mesaj Gönderiniz!
Bizi Arayın!
Yol Tarifi