23°C
istanbul HAVA DURUMU23°C Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN telefon numarası
istanbul travestileri

Bizden Haberler

Anadolu Asiad

‘Yerli Otomobil’e ASİAD İş Dünyası’ndan destek “Gurur duyduk”

- +

Gurur duyduk

T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde patentiyle, markasıyla, tasarımıyla Türkiye’nin eseri olan yerli ve milli otomobile bir destek de ASİAD İş Dünyası’ndan geldi.

Gurur duyduk

Geçtiğimiz günlerde lansmanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle yapılan Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobil markası TOGG, özellikleri ve görünümüyle tam not aldı.

Gurur duyduk

Önemli sektör temsilcilerinden iş adamlarının kurmuş olduğu ASİAD yerli otomobile destek verdi. ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya, bu gururun 82 milyon vatandaşımızın ortak gururu olduğunu ifade etti ve sözlerini şöyle sürdürdü:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde gerçeğe dönüşen yerli otomobilimizle gurur duyduğumuzu özellikle belirtmek istiyorum. Biz de en güzellerini yapabilecek kapasiteye sahip bilgi ve donanıma sahip bir ülkeyiz. Cumhurbaşkanımız düğmeye bastı ve ben de 2 tane sipariş verdim. Haydi hayırlısı. Allah Türk milletinin yolunu açık etsin, bahtını açık etsin. Ekonomimize çok büyük katkı sağlayacak. Siyasetçilerimizi, mühendislerimizi, işçilerimizi, iş adamlarımızı kutluyorum, emeği geçen herkese teşekkür ederim.”Gurur duyduk

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Gönderiniz
WhatsApp Mesaj Gönderiniz!
Bizi Arayın!
Yol Tarifi